hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header

bottom of hosting header
website hosting main area top
Главная
Главная Новости 2017 КрАЗ-255 – один із символів Кременчуцького автозаводу

КрАЗ-255 – один із символів Кременчуцького автозаводу

КрАЗ-255 вважається одним з найкращих вантажних всюдиходів з встановленими широкопрофільними шинами змінного тиску, за які він отримав прізвисько «лаптежнік». Виробництво КрАЗ-255 почалося в 1967 році на відомому Кременчуцькому автозаводі він заслужено став одним з його символів. Остання вантажівка цієї моделі була випущена в 1993 році. Але ще дуже велика кількість цих машин до сих пір знаходяться в експлуатації. За 26 років було випущено 160 372 вантажівки в різних модифікаціях і призначеннях.

Основою для створення КрАЗ-255 був його близькі «родич» КрАЗ-214, від якого вантажівці дісталася загальна компоновка. Ключові відмінності між ними - широкопрофільні шини з системою регулювання тиску і чотиритактний восьмициліндровий двигун ЯМЗ-238, він був потужніший і економічніший. Завдяки цим змінам машина отримала більш високі показники: максимальна швидкість зросла з 55 до 70 км / год, а витрата палива зменшився з 120 до 70 л / 100 км, вантажопідйомність зросла на півтонни. Максимально можливий кут підйому становить 58. Вага вантажівки КрАЗ-255 майже 12 тонн, розміри: 8,64 м довжина і 2,16 ширина, діаметр розвороту, перевищує 14 метрів. Різко підвищилися і параметри прохідності за рахунок широкопрофільних шин «лаптей», які, завдяки своєму специфічному зовнішньому вигляду дали вантажівці історичне прізвисько. Зовні від попередника новий повнопривідний всюдихід-ваговоз майже не відрізнявся. У 1969 році тягач отримав новий дизайн передньої світлотехніки: поворотники і фари були встановлені в металеві короби. А через 12 років з початку серійного виробництва на КрАЗ-255 була впроваджена двоконтурна гальмівна система.

Вантажівка-позашляховик в першу чергу вироблявся для використання у військових цілях: перевезення військового спорядження і техніки, а також складу військових. Висока прохідність дозволяє використовувати його і в інших сферах: в кар'єрах, промисловості і виробництві, для перевезення вантажів по бездоріжжю і будь-яких дорогах. Він є одним з лідерів надійності і відмінних технічних характеристик у вітчизняному арсеналі. Для цього потужного і великого «танка» не існує перепон, він проїде навіть по воді глибиною до полутора метрів, снігу і виїде з будь-якої трясовини. При цьому є деякі недоліки: низька герметичність кабіни дозволяє пилу, бруду і воді потрапляти в салон.

Незважаючи на те, що виробництво автомобіля був зупинений 25 років тому, навіть сьогодні він користується попитом не тільки в нашій країні, а й за її межами.

Наш інтернет-магазин «Банга» є офіційним дилером заводу «КрАЗ». Ми поставляємо тільки сертифіковані та оригінальні запчастини і комплектуючі на вантажні автомобілі КРАЗ, МАЗ, КАМАЗ і багато інших за низькими цінами без націнок і будь-яких прихованих комісій. Якщо ви є власником автомобіля КрАЗ, у нас ви придбаєте не тільки оригінальні і якісні запчастини для вашої вантажівки, але і впевненість в його надійній і постійній роботі.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации:
 
 


Последние новости

Популярное


website hosting main area bottom