hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header

bottom of hosting header
website hosting main area top
Главная
Главная Новости 2017 КамАЗ-65115 - найбільш популярна модель самоскидів

КамАЗ-65115 - найбільш популярна модель самоскидів

КамАЗ-65115 - одна з найбільш популярнихмоделей самоскидів Камського автозаводу. Випускається з 1998 року. самоскид став продовженням лінійки самоскидів КамАЗ-55111. Як і попередники КамАЗ-65115 є тривісний самоскид з двома провідними задніми мостам, вантажопідйомність становить 15 тонн. Це лідер продажів в сегменті будівельних самоскидів.

Основне призначення самоскида КамАЗ-65115 - перевезення всіляких сипких вантажів, головним чином, будівельних матеріалів: піску, щебеню, гравію і т.п. При обладнанні самосвальной платформою з можливістю тристоронньої розвантаження самоскид знаходить широке застосування в агропромисловому комплексі.. Даний самоскид призначений виключно для перевезень на невеликі відстані - для виконання поточних повсякденних завдань на будмайданчиках і на рейсах внутрирегионального типу. Застосовувати цю модель на далеких відстанях було б досить важко: підвіска жорстка, спального місця в кабіні не передбачено.

Триосний самоскид має дві провідні задні осі з двосхилим ошиновкой. Основний міст - середній: головний крутний момент передається на його редуктор. Підвіска автомобіля - залежна на листових ресорах. Вона досить жорстка, але надійна і довговічна.

До 2006 року велика частина автомобілів КамАЗ-65115 комплектувалися 240-сильним дизельним двигуном власного виробництва КамАЗ-140.11-24О з системою турбонаддува. Даний силовий агрегат відноситься до екологічного класу Євро-1. На сучасні самоскиди даної моделі ставлять двигуни КамАЗ-740.622-280 або Cummins ISB6.7 300. Обидва варіанти укомплектовані паливним насосом високого тиску «Бош» і електронною системою уприскування «Коммон Рейлі». Обидва відповідають вимогам стандарту Євро-4.

КамАЗ-65115 обладнаний суцільнометалевою самосвальною платформою з похилим переднім бортом. Кузов має коробчатий, Ковшоподібні або коритоподібний тип і захисний козирок, який надійно прикриває простір між платформою і кабіною.. Для застосування з причепами, в складі автопоїздів, автомобіль оснащується тягово-зчіпним пристроєм «шкворень-петля» або «беззазорний зчіпка», а також електричними і пневматичними висновками харчування систем причепа. Крім самосвальних кузовів, на шасі КамАЗ-65115 також встановлюються і інші надбудови: міксери-бетономішалки, сміттєвози, автоцистерни, автокрани, крани-маніпулятори, ломовози / Металовози.

Інтернет-магазин «БАНГА» є одним з лідерів з продажу автозапчастин в Україні більше 7 років. За цей час ми значно розширили наш асортимент, а сервіс продажу і обслуговування знаходиться у нас на найвищому рівні. Наш недорогий інтернет-магазин «БАНГА» пропонує оригінальні і сертифіковані запчастини автовласникам вантажних автомобілів КрАЗ, а також МАЗ, КАМАЗ і інші автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва за доступними цінами. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому ціни на запчастини і комплектуючі встановлені без накруток і «прихованих» комісій.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации:
 
 


Последние новости

Популярное


website hosting main area bottom